Національна спілка театральних діячів України
Включайтесь у спілкування!
Струтинський Богдан Дмитрович
Струтинський Богдан Дмитрович
Голова НСТДУ, генеральний директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети

Біографічна довідка

У 1996 році Б. Струтинський закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого (майстерня Леся Танюка). Після чого вступив до аспірантури на кафедру майстерності актора та режисури драми. Стажувався в майстернях провідних митців театрального мистецтва світу.

З 2004 року Б. Струтинський – художній керівник театрально-видовищного закладу культури «Київський національний академічний театр оперети».  Під його керівництвом у театрі відкрилися камерна сцена – «Сцена у фойє» та сценічний майданчик – «Музична вітальня». Також відбулося оновлення репертуару, почали з`являтися музичні вистави для дітей, танцювально-пластичні шоу, герої всесвітньо відомих мюзиклів заспівали українською мовою. У грудні 2009 року театр отримав статус «Національного».

Восени 2016 року під час позачергового з’їзду НСТДУ Головою Спілки було обрано народного артиста України Богдана Струтинського, Генерального директора-художнього керівника Київського національного академічного театру оперети.

 

Пряма мова

Шановні митці, дорогі друзі і колеги!

Від імені Національної спілки театральних діячів України радий вітати Вас на нашій інформаційній платформі! Сайт НСТДУ включає всіх у цілодобове онлайн-СПІЛКУвання! Відтепер дізнатися про Спілку можна дуже легко і швидко! Тут Ви знайдете інформацію про всі напрями роботи Спілки. А саме: як реалізується наша діяльність в регіональній та молодіжній політиці, в міжнародному напрямі та недержавному театральному секторі, експертно-аналітичній роботі та напрямі зв’язків з громадськістю.

Ми продовжуємо активну роботу над сайтом! Наша ідея – створити найбільшу театральну базу, об`єднати на сайті відомості про всі театри, фестивалі, конкурси, проекти України. Сподіваємося на Ваше розуміння, адже  багато чого доводиться робити з нуля! Сьогодні  деякі сторінки перебувають ще у стадії розробки. Втім, вже зовсім скоро стане доступна сплата членських внесків і в електронному режимі, що значно прискорить саму процедуру вступу до Спілки.

А також ми відкриті для всіх Ваших пропозицій! Ми прагнемо не тільки висловлюватися, а й чути, не лише працювати, а й співпрацювати. Спілка – це не окремий театр, Спілка – це більш об`ємне поняття СПІЛЬНОГО театрального руху та розвитку. Вона є сучасним інструментом суспільного впливу на владу і покликана підтримувати діячів театрального мистецтва!

Національна спілка театральних діячів України запрошує всіх до відкритого СПІЛКУвання!!!

 З повагою,

Голова Національної спілки театральних діячів України, Генеральний директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети, народний артист України Богдан Струтинський.

Керівництво
Держипільський Ростислав Любомирович
Заступник Голови НСТДУ, керівник напряму регіональної політики
Пряма мова
Як керівник напряму регіональної політики, я прагну пожвавити театральне життя регіонів України. Як режисер з регіону я знаю про всі проблеми та потреби віддаленого від столиці театру. Також я знаю і досягнення регіонів, про які мало говорять у Києві. Я прагну все найкраще, що є в регіонах, показати Україні і світу.
Жирков Станіслав Ігорович
Керівник напряму молодіжної політики та пошуково-експериментального театру
Пряма мова
Я перше своє завдання бачу в об`єднуванні поколінь! Я не хочу казати, що хтось працює краще, а хтось гірше, зараз час об’єднуватися!
Вітовська Ірма Григорівна
Заступник Голови НСТДУ, керівник напряму креативних проектів та недержавного театрального сектору
Пряма мова
Як актриса я давно лобіювала і відстоювала появу недержавних форм у театрі. Я вважаю, що в Україні, і в Києві зокрема мало театрів. Їх має бути набагато більше!
Вергеліс Олег Анатолійович
Керівник напряму інформаційного забезпечення та зв’язків із громадськістю
Пряма мова
Своєю найпершою роботою вважаю вибудувати горизонталь і вертикаль комунікації.
Веселовська Ганна Іванівна
Керівник напряму експертно-аналітичної діяльності
Пряма мова
Я очолюю напрям експертно-аналітичної діяльності, напрям, який, на перший погляд, займається тим, чого не видно.
Палівода Олена Миколаївна
Керівник напряму міжнародної діяльності
Пряма мова
Міжнародна діяльність для Національної спілки театральних діячів України – важливий напрям.