Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Держипільський Ростислав Любомирович

Заступник Голови НСТДУ, керівник напряму регіональної політики

Біографічна довідка

Р. Держипільський навчався на історичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка та на акторському відділенні Львівського вищого державного музичного інституту ім. М. Лисенка при Львівському академічному театрі ім. М. Заньковецької (курс народного артиста України Богдана Козака).

У 2010 році закінчив навчання на факультеті «Управління та інформаційної діяльності» Івано-Франківського національного технічного університету нафти.

З 1998 по 2000 р.- актор драми у Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі ім. І.Франка. з 2001 по 2003 р. – актор Київського театру «Вільна сцена». У 2003 р . – повертається в Івано-Франківськ.

2004-2008 рр. – викладав акторську майстерність в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

У 2008 році народного артиста України Р. Держипільського призначено на посаду директора Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І. Франка. У 2011 році його обрано художнім керівником театру.

Пряма мова

Як керівник напряму регіональної політики, я прагну пожвавити театральне життя регіонів України. Як режисер з регіону, я знаю про всі проблеми та потреби віддаленого від столиці театру. Також я знаю і досягнення регіонів, про які мало говорять у Києві. Перший крок у нашій діяльності – це поїздки в міжобласні регіональні відділення, фіксація нагальних проблем регіонів і їхнє вирішення. Я прагну все найкраще, що є в регіонах, показати Україні і світу.
Моєю давньою мрією було створення Національного фестивалю-премії. Ми вже розпочали роботу над Фестивалем-премією, результати якої будуть показані у 2018 році. Засновниками Фестивалю-премії є НСТДУ та Міністерство культури України. Мета Фестивалю-премії – пожвавлення зв’язків між регіонами і столицею, зв’язків між різними інституціями, як державними так і недержавними”.
З повагою,
Заступник голови НСТДУ, керівник напряму регіональної політики, народний артист України Ростислав Держипільський.