Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Струтинський Богдан Дмитрович
Струтинський Богдан Дмитрович
Голова НСТДУ, генеральний директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети

Біографічна довідка

У 1996 році Б. Струтинський закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого (майстерня Леся Танюка). Після чого вступив до аспірантури на кафедру майстерності актора та режисури драми. Стажувався в майстернях провідних митців театрального мистецтва світу.

З 2004 року Б. Струтинський – художній керівник театрально-видовищного закладу культури «Київський національний академічний театр оперети».  Під його керівництвом у театрі відкрилися камерна сцена – «Сцена у фойє» та сценічний майданчик – «Музична вітальня». Також відбулося оновлення репертуару, почали з`являтися музичні вистави для дітей, танцювально-пластичні шоу, герої всесвітньо відомих мюзиклів заспівали українською мовою. У грудні 2009 року театр отримав статус «Національного».

Восени 2016 року під час позачергового з’їзду НСТДУ Головою Спілки було обрано народного артиста України Богдана Струтинського, Генерального директора-художнього керівника Київського національного академічного театру оперети.

 

Пряма мова

Шановні митці, дорогі друзі і колеги!

Від імені Національної спілки театральних діячів України радий вітати Вас на нашій інформаційній платформі! Сайт НСТДУ включає всіх у цілодобове СПІЛКУвання онлайн. Відтепер дізнатися про Спілку можна дуже легко і швидко. Тут ви знайдете інформацію про всі напрями роботи Спілки. А саме: як реалізується наша діяльність в регіональній та молодіжній політиці, в міжнародному напрямі та недержавному театральному секторі, експертно-аналітичній роботі та напрямі зв’язків з громадськістю.

 

Ми продовжуємо активну роботу над сайтом. Наша ідея – створити найбільшу театральну базу, об`єднати на сайті відомості про всі театри, фестивалі, конкурси, проекти України. Сподіваємося на ваше розуміння, адже  багато чого доводиться робити з нуля. Сьогодні  деякі сторінки перебувають ще у стадії розробки. 

 

А також ми відкриті для всіх Ваших пропозицій! Ми прагнемо не тільки висловлюватися, а й чути, не лише працювати, а й співпрацювати. Спілка – це не окремий театр, Спілка – це більш об`ємне поняття СПІЛЬНОГО театрального руху та розвитку. Вона є сучасним інструментом суспільного впливу на владу і покликана підтримувати діячів театрального мистецтва!

Національна спілка театральних діячів України запрошує всіх до відкритого СПІЛКУвання!

 

З повагою,

Голова Національної спілки театральних діячів України,

Генеральний директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети, народний артист України

Богдан Струтинський

Керівництво
Жураківська Олеся Вікторівна
Керівник напряму соціальної політики та контролю за роботою Будинку ветеранів сцени ім. Н. Ужвій
Пряма мова
Чотири роки тому я почала допомагати єдиному в Україні (!) Будинку ветеранів сцени їм. Н.М. Ужвій. Побачивши стан цього закладу, я усвідомила, що за останні десятиріччя, намагаючись вижити, наша театральна спільнота, втратила здатність нести відповідальність, опікуватися знедоленими, незахищеними та безпомічними.
Я хочу звернути увагу своїх колег на цю проблему, хочу щоб усвідомлення необхідності бути милосердним, спонукало людей до вчинків. Вірю, що одного дня бажання ділитись, допомагати, створювати, досягати стане природнім для кожного з нас, що нашими спільними зусиллями Будинок ветеранів сцени буде реконструйовано, і він перестане бути притулком, де літні люди доживають свій вік, а стане місцем спілкування різних поколінь, творчою і людською лабораторією, будинком, де зростатиме наша душа...».
Держипільський Ростислав Любомирович
Заступник голови НСТДУ, керівник напряму регіональної політики
Пряма мова
Як керівник напряму регіональної політики, я прагну пожвавити театральне життя регіонів України. Як режисер з регіону я знаю про всі проблеми та потреби віддаленого від столиці театру. Також я знаю і досягнення регіонів, про які мало говорять у Києві. Я прагну все найкраще, що є в регіонах, показати Україні і світу.
Жирков Станіслав Ігорович
Керівник напряму молодіжної політики та пошуково-експериментального театру
Пряма мова
Я перше своє завдання бачу в об`єднуванні поколінь! Я не хочу казати, що хтось працює краще, а хтось гірше, зараз час об’єднуватися!
Вітовська-Ванца Ірма Григорівна
Заступник голови НСТДУ, керівник напряму креативних проектів та недержавного театрального сектору
Пряма мова
Як актриса я давно лобіювала і відстоювала появу недержавних форм у театрі. Я вважаю, що в Україні, і в Києві зокрема мало театрів. Їх має бути набагато більше!
Веселовська Ганна Іванівна
Керівник напряму експертно-аналітичної діяльності
Пряма мова
Я очолюю напрям експертно-аналітичної діяльності, напрям, який, на перший погляд, займається тим, чого не видно.