Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Держипільський Ростислав Любомирович

Перший заступник Голови НСТДУ, керівник напряму регіональної політики

Біографічна довідка

Р. Держипільський. Український театральний режисер і актор, народний артист України, директор-художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, Перший заступник Голови Національної спілки театральних діячів України та керівник напряму регіональної політики НСТДУ, засновник Міжнародного відкритого фестивалю сценічних мистецтв «Час театру» («Time of Theatre»), генеральний директор Міжнародного фестивалю актуального мистецтва «PORTO FRANKO».
Р. Держипільський у 1998 році закінчив акторське відділення Львівського вищого державного музичного інституту ім. М. Лисенка з кваліфікацією “актор драми і кіно”. З 1998 по 2008 працював актором драми у Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка та Київському театрі «Вільна сцена». З 2008 року – директор та з 2011 року – художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка. Викладач майстерності актора в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Пряма мова

Як керівник напряму регіональної політики, я прагну пожвавити театральне життя регіонів України. Як режисер з регіону, я знаю про всі проблеми та потреби віддаленого від столиці театру. Також я знаю і досягнення регіонів, про які мало говорять у Києві. Перший крок у нашій діяльності – це поїздки в міжобласні регіональні відділення, фіксація нагальних проблем регіонів і їхнє вирішення. Я прагну все найкраще, що є в регіонах, показати Україні і світу.
Моєю давньою мрією було створення Національного фестивалю-премії. Ми вже розпочали роботу над Фестивалем-премією, результати якої будуть показані у 2018 році. Засновниками Фестивалю-премії є НСТДУ та Міністерство культури України. Мета Фестивалю-премії – пожвавлення зв’язків між регіонами і столицею, зв’язків між різними інституціями, як державними так і недержавними”.
З повагою,
Перший заступник Голови НСТДУ, керівник напряму регіональної політики, народний артист України Ростислав Держипільський.