Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Веселовська Ганна Іванівна

 

Керівник напряму експертно-аналітичної діяльності

Біографічна довідка

Театрознавиця, докторка мистецтвознавства (2007), професорка (2009), керівниця напряму експертно-аналітичної діяльності НСТДУ.

Авторка монографій «Дванадцять вистав Леся Курбаса», «Театральні перехрестя Києва 1900-1910-х рр. Київський театральний модернізм», «Український театральний авангард», «Сучасне театральне мистецтво», «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької. Час і долі», «Театр Миколи Садовського. 1907-1920». Авторка понад 190 друкованих наукових праць у фахових збірниках та часописах українською, російською, словацькою, польською, німецькою та англійською мовами. Більше 120 статей надруковано в газетах «Дзеркало тижня», «День», «Столичные новости», «Киевский телеграф», «Наше слово» (Польща); журналах «Український театр», «Кіно-Театр», «Просценіум», «Театрально-концертний Київ», «Teatr» (Польща) та ін. Лауреатка премії ім. Олександра Білецького Національної спілки письменників України в галузі літературно-мистецької критики.

Пряма мова

“Я очолюю напрям експертно-аналітичної діяльності, напрям, який, на перший погляд, займається тим, чого не видно. Насправді, він дуже важливий і необхідний для розвитку сучасного театрального процесу. Ми відновлеємо історію київського театру, який має дуже багато лакун. Сьогодні відсутня елементарна інформація де і які актори працювали, що і де відбувалося.

Ми провели Семінар для завлітів 2-3 березня. Вперше зібралися завліти з усієї України. Це був дуже потужний обмін досвідом.   Всі приїжджі перейняли важливу інформацію від нас, а ми – від них. Сподіваємося і далі працювати в активному режимі і створювати цікаві проекти для театральної спільноти”.

 

З повагою,

керівник напряму експертно-аналітичної діяльності НСТДУ – Ганна Веселовська