Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Веселовська Ганна Іванівна

 

Керівник напряму експертно-аналітичної діяльності

Біографічна довідка

Г. Веселовська — український  театрознавець, театральний критик. Доктор мистецтвознавства (2007). Професор (2009).

Автор навчального посібника «Дванадцять вистав Леся Курбаса»  (2005), монографії «Театральні перехрестя Києва 1900-1910-х рр. Київський театральний модернізм (2007), монографії «Український театральний авангард» (2010), навчального посібника «Сучасне театральне мистецтво» (2014), фундаментального дослідження «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької. Час і долі» (2016).

Автор понад 170 друкованих наукових праць у фахових збірниках та часописах українською, російською, словацькою, польською, німецькою та англійською мовами. Більше 100 статей Ганни Веселовської, присвячених поточному театральному процесу  надруковані у газетах «Дзеркало тижня», «День», «Столичные новости», «Киевский телеграф», «Наше слово» (Польща); журналах «Український театр», «Кіно-Театр», «Просценіум», «Театрально-концертний Київ», «Teatr» (Польща) та ін.

 

Пряма мова

“Я очолюю напрям експертно-аналітичної діяльності, напрям, який, на перший погляд, займається тим, чого не видно. Насправді, він дуже важливий і необхідний для розвитку сучасного театрального процесу. Ми відновлеємо історію київського театру, який має дуже багато лакун. Сьогодні відсутня елементарна інформація де і які актори працювали, що і де відбувалося.

Ми провели Семінар для завлітів 2-3 березня. Вперше зібралися завліти з усієї України. Це був дуже потужний обмін досвідом.   Всі приїжджі перейняли важливу інформацію від нас, а ми – від них. Сподіваємося і далі працювати в активному режимі і створювати цікаві проекти для театральної спільноти”.

 

З повагою,

керівник напряму експертно-аналітичної діяльності НСТДУ – Ганна Веселовська