Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Жирков Станіслав Ігорович

Керівник напряму молодіжної політики та пошуково-експериментального театру

Біографічна довідка

У 2008 році – С. Жирков закінчив акторський курс Київського національного університету культури та мистецтв (майстерня Петра Ільченка).

У 2008 р. разом з однокурсниками заснував незалежний театр «Відкритий погляд» (художній керівник  – Ксенія Ромашенко).

З 2014 року С. Жирков стає художнім керівником Київського експериментального театру «Золоті ворота». Як режисер здійснював постановки в Київському академічному Молодому театрі, Центрі театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, а також за кордоном. Неодноразова брав участь у фестивалях молодої режисури.

 

Пряма мова

“Як керівник напряму молодіжної політики та пошуково-експериментального театру, перше своє завдання бачу в забзпеченні співпраці поколінь! Я не хочу казати, що хтось працює краще, а хтось гірше, зараз час об’єднуватися!

Перша проблема, від якої ми відштовхувалися під час заснування Сезонних шкіл НСТДУ – це проблема комунікації. Дуже часто буває так, що студенти державних вузів 4-5 курсів не знають хто такі А. Білоус, Д. Богомазов, Р. Держипільский і т.д. Школи НСТДУ покликані заповнювати ці прогалини.

Ми вже провели Зимову школу театрального менеджменту, Весняну школу акторської майстерності в Івано-Франківську та Літню школу акторського, режисерського та сценографічного мистецтва у Бучі, де були майстер-класи режисерів і акторів. Також відбулися школи у Херсоні та Сєвєродонецьку. 

В першу чергу школи забезпечують передачу досвіду у регіони і комунікацію поколінь. Ми маємо знати хто ті люди, які завтра прийдуть до нас в театр. А якщо з цих шкіл вийде хоча б декілька цікавих проектів, це буде прекрасним додатковим наслідком”.

 

З повагою,

керівник напряму молодіжної політики та пошуково-експериментального театру НСТДУ, заслужений артист України Станіслав Жирков.