Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!

Контакти

Адреса: 01024, Бульвар Тараса Шевченка 3, каб. 220

Робочий день: пн-пт 10.00 – 19.00

Тел. : 044-279-65-49

Е-mail: info@nstdu.com.ua

 

Начальник відділу зовнішніх комунікацій – Байбак Ольга Юріївна

Тел.: 097-240-54-14

Обов’язки. Обмін інформацією між НСТДУ та її зовнішнім середовищем. Формування стратегічної позиції та поведінки НСТДУ. Розробка комплексу засобів для створення іміджу НСТДУ. Модерування та кураторство творчих проектів НСТДУ. Подання кандидатів на премії та конкурси від НСТДУ.

Начальник відділу інформаційного забезпечення та комунікації –

Обов’язки. Висвітлення новин, проєктів, планів НСТДУ. Формування образу НСТДУ у громадськості. Співпраця зі ЗМІ. Ініціювання та планування інформаційно-рекламних заходів.

Начальник інформаційного бюро – Тисячна Світлана Євгенівна

Тел.: 067-402-58-17

Обов’язки. Забезпечує правильне та швидке листування із зовнішніми партнерами НСТДУ. Веде реєстр надходження та відправлення листів, займається підготовкою документів вступу до Спілки.

Головний бухгалтер – Карпенко Лариса Миколаївна

Тел.: 097-982-49-00

Обов’язки. Забезпечує дотримання єдиних засад бухгалтерського обліку НСТДУ, складання і подання фінансової звітності. Контроль рахунків бухгалтерського обліку всіх господарських операцій НСТДУ. Складання балансу НСТДУ.

Заступник Голови НСТДУ з соціальних питань – Недашківська Раїса Степанівна

Обов’язки. Реалізація соціальної та гуманітарної політики в галузі театру. Захист суспільної моралі у театральній сфері. Участь у комісіях і журі численних мистецьких конкурсів, премій та фестивалів.

Керівник департаменту з творчих питань 

Обов’язки. Забезпечення комунікації між працівниками театральних осередків. Моніторинг проблем театральної галузі та стимулювання їхнього вирішення.