Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
GRA – перегляди, подорожі, враження

Літо в самому розпалі і робота експертів Першого всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» також! В травні Експертною Радою було сформовано лонг-лист фестивалю, до якого увійшло 27 вистав.

Наразі завершується ІІ етап відбору, який передбачає перегляд експертами вистав, що увійшли до лонг-листа, наживо.  Тож 10 самовідданих театрознавців та музикознавців подорожують Україною, аби оцінити 27 постановок та обрати серед них 12 найкращих. Саме вони і будуть показані в Києві у листопаді. Стежити за новинами ГРИ можна на офіційних сторінках фестивалю в Facebook та Іnstagram. Та окрім цього, члени Експертної Ради активно діляться своїми  враженнями у ЗМІ.

Так, 24 червня в прямому ефірі Громадського радіо можна було почути Олега Вергеліса, театрального критика, керівника напряму інформаційного забезпечення та зв’язків із громадськістю НСТДУ. Він розповів про реалізацію мрії театральної спільноти об’єднати всі театри України і презентувати найкращі здобутки спочатку Україні, а згодом і на міжнародній культурній арені. Власне, запуск Першого всеукраїнського фестивалю-премії «Great Real Art» і є втіленням цієї ідеї. Відео-запис програми можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=j0mW61VcNZg

Про фестивальні перегони 25 червня в програмі театрального клубу “Третій дзвінок” в ефірі Радіо “Культура” разом з ведучою Наталею Грабченко розмірковували члени Експертної Ради Анна Липківська, Сергій  Васильєв та Любов Морозова. Хто не встиг на прямий ефір, радимо послухати запис: http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=1994560

НСТДУ щиро дякує нашим партнерам за інформаційну підтримку і щире бажання сприяти популяризації фестивалю, який не має аналогів серед культурно-мистецьких заходів і в майбутньому стане потужним заходом для промоції найкращих театральних вистав України.

Будьте в з нами! Долучайтеся до СПІЛКування!