Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Актуальне
Лекції та дискусії у Полтаві: 1 резиденція V Лабораторії драматургії НСТДУ (червень 2024)
З 3 по 7 червня у Полтаві проходила 1 резиденція V Лабораторії драматургії, темою якої є комедія. Проєкт засновано 2019 року за ініціативи Голови НСТДУ Богдана Струтинського.
11 Чер.
33
Конкурс молодих акторів імені Івана Франка 2024
XІХ Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Івана Франка через чотири роки вимушеного перебування в онлайн-форматі цього року повернувся до виконання конкурсної програми другого і третього туру наживо.
10 Чер.
64
Резиденція для режисерів у Львові (2024). Підсумки
Цього року друга резиденція відбулася з 14 березня по 19 травня у Львові на базі Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької, де учасники спостерігали за постановкою вистави Оксани Дмітрієвої «Буря» за В. Шекспіром.
29 Тра.
117
Школа акторської майстерності у Дніпрі (2024)
30 квітня – 1 травня відбулася Весняна школа акторської майстерності від НСТДУ. Вона проходила на головній сцені Дніпровського національного театру ім. Т. Шевченка і її учасниками були актори дніпровських театрів.
3 Тра.
224
V Лабораторія драматургії НСТДУ: комедія
Національна спілка театральних діячів України оголошує набір до V ЛАБОРАТОРІЇ ДРАМАТУРГІЇ НСТДУ: комедія
16 Кві.
888
ІV Фестиваль сучасної драми у Львові: підсумки (2024)
12 Кві.
345
Школа акторської майстерності у Сумах: підсумки (2024)
У Сумах 12-14 березня 2024 року відбулася Школа акторської майстерності НСТДУ.  Вона проходила у партнерстві з Сумським національним академічним театром драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.
10 Кві.
315
Дайджест театральних подій: січень-березень 2024 року
Прем'єри, події, проєкти, участь у фестивалях і гастролі українських театрів з січня по березень 2024 року
2 Кві.
510
Чтиво для театру
Щоб такого почитати, аби зрозуміти, куди і як рухатися далі? Чого свого часу не дали, не побачили, не прочитали. Впевнені, таке питання ставив перед собою кожен/кожна, хто працює в театрі і для театру. Це питання поставили і ми тринадцятьом театральним дієвцям. Тож до Міжнародного дня театру маєте подарунок від НСТДУ і від тих, хто люб’язно дав свої рекомендації – добірку книг про театр (і не тільки), які рекомендують для читання театральні режисер_ки, менеджер_ки, театрознавчині та драматург_жки.
26 Бер.
1843
Конкурс молодих акторів імені Івана Франка 2024
Національна спілка театральних діячів України оголошує набір учасників на Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Івана Франка.
21 Бер.
2182
Вступ
до спілки

Приєднатися до Національної спілки театральних діячів України зовсім просто. Треба лише зробити три кроки нам на зустріч. Не зволікайте, включайтесь у СПІЛКУвання!

Струтинський Богдан Дмитрович
Голова НСТДУ, генеральний директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети

Шановні митці, дорогі друзі і колеги!

Від імені Національної спілки театральних діячів України радий вітати Вас на нашій інформаційній платформі! Сайт НСТДУ включає всіх у цілодобове СПІЛКУвання онлайн. Відтепер дізнатися про Спілку можна дуже легко і швидко. Тут ви знайдете інформацію про всі напрями роботи Спілки. А саме: як реалізується наша діяльність в регіональній та молодіжній політиці, в міжнародному напрямі та недержавному театральному секторі, експертно-аналітичній роботі та напрямі зв’язків з громадськістю.

Ми продовжуємо активну роботу над сайтом. Наша ідея – створити найбільшу театральну базу, об`єднати на сайті відомості про всі театри, фестивалі, конкурси, проекти України. Сподіваємося на ваше розуміння, адже  багато чого доводиться робити з нуля. 

З повагою,

Голова Спілки

Богдан Струтинський 

Наші партнери
Публікації
Чтиво для театру
3 місяці назад
1843