Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Open call для театральних режисерів і режисерок

Вам не здається, що якоїсь нашої події бракувало минулого року?

Авжеж! Фестивалю сучасної драми, в рамках якого ми традиційно презентуємо тексти учасників наших Лабораторій! Звісно, усі тексти були презентовані у форматі читань на рідних майданчиках режисерів/ок, які брали участь у Лабораторії. Тож свіженькі п’єси почули Чернівці, Суми, Рівне, Київ і Львів. Але ж Фестиваль сучасної драми – то вже святе)

Так думаємо не тільки ми, а й Національний академічний драматичний театр ім. М. Заньковецької. Тому IV Фестивалю сучасної драми бути у Львові.

Коли – 5-7 квітня

Де – Мала сцена Театру Заньковецької.

І ми шукаємо режисерів/ок!

Оголошуємо Open call для театральних режисерів і режисерок щодо підготовки сценічних читань.

Умовами передбачена робота з акторами/ками та можливість проведення двох прогонів на майданчику відповідно до складеного організаторами графіку. У випадку, якщо для участі буде обрано режисерів/ок не зі Львова, вони можуть проводити перші репетиції у форматі zoom-конференцій і матимуть можливості для двох фінальних прогонів на майданчику 3 і 4 квітня відповідно до наданого організаторами графіку.

З текстами п’єс можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1e6TJQurhry6Y_jZ9K5IynX71HWIDgLQJ?usp=sharing

Подача заявок триватиме до 10 березня цього року  (до 24:00), результати відбору розподілу п’єс між режисерами/ками ми оголосимо 16 березня.

Ми передбачаємо гонорари для режисерів/ок, у які увійдуть витрати на проживання та проїзд до/зі Львова (з 3 по 7 квітня). Кошти на оренду додаткових приміщень не передбачені. Для участі у відборі, будь ласка, заповніть форму: https://forms.gle/pGXpgLMUBh6XVNzR7