Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Сезонні школи НСТДУ

Концепція підготовки та проведення сезонних шкіл при Національній спілці театральних  діячів України 

У 2017 році Національною спілкою театральних діячів України заплановано підготовку та проведення низки  сезонних шкіл.

Проведення шкіл здійснюється з метою популяризації театрального мистецтва в Україні, виявлення та підтримки  молодих  талантів в театральній  сфері, розширення міжнародних зв’язків і обміну досвідом в різних театральних напрямках між мистецькими театральними школами України та інших країн, збереження кращих традицій і надбань української та міжнародної театральної школи.

Аудиторію сезонних шкіл складатимуть: студенти вищих мистецьких навчальних закладів, творча молодь, театральна спільнота, театральні менеджери, актори, режисери, директори театрів, особи, які цікавляться театральною сферою або в ній  працюють.

Перевага участі у сезонних школах надається членам Національної спілки театральних діячів України.

Під час навчання у сезонних школах розглядатимуться актуальні питання сучасної театральної сфери  України, вивчатимуться проблеми стратегічного менеджменту та маркетингових підходів в управлінні театром, відбуватимуться семінари та майстер-класи відомих режисерів, акторів, сценографів, критиків, драматургів, художників, успішних театральних менеджерів з різних країн  Європи.

Сезонні школи при Національній спілці театральних діячів України діють відповідно до Положення. Кількість шкіл та їх тематика у кожному сезоні може змінюватись в залежності від потреб, запитів  та напрацьованих ідей творчої спільноти.

Реалізовані Школи та семінари НСТДУ: