Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Майстер-класи для акторів, танцівників і режисерів (Чернігів, 2023)
Майстер-класи для акторів, танцівників і режисерів (Чернігів)
  • Перший майстер-клас провів радіо-ведучий, МС та тренер з публічних виступів Сергій Бриль. У ньому взяли участь 27 акторів/режисерів чернігівських театрів та 9 студійців Молодіжного театру та 3 вільних слухача.
  • Другий майстер-клас провів відомий балетмейстер, режисер, член журі телеконкурсу «Танцюють всі», постановник Цирку Дю Солей Костянтин Томільченко. На ньому були присутні 12 акторів/танцівників чернігівських театрів та 3 керівника танцювальних студій Чернігова.
Відгуки учасників:
«Сьогодні Катерина Лук’яненко та Констянтин Томільченко, подарували нам незабутню зустріч, і цікавий досвід. Коли не віриш в себе і в те що в цьому світі є світло, то на обрії може неочікувано запалати маяк надії, що не все втрачено! І мрії знову оживають, руйнуючи товсту кірку зневіри і втоми, і хочеться з новими силами працювати! Дякую долі і “СТД” за таку велику можливість», – Станіслав Аракільян.
«Сьогодні справдилася моя мрія!!!! Попрацювати з Костянтином Томільченко! Мене переповнюють емоції, я навіть не дуже розумію, що треба сказати. Я наповнена… я щаслива і дуже хочу танцювати», – Наталія Рибенок.
Дякуємо тренерам за проведення майстер-класів, а учасникам за бажання розвиватися та удосконалюватися у своїй професії.