Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Акторський інтенсив для артистів-вокалістів

Спілка вміє дивувати приємними сюрпризами!

22-23 вересня 2020 року у Києві Національною спілкою театральних діячів України було ініційовано та проведено Акторський інтенсив для вокалістів. Його учасниками були артисти-вокалісти музичних театрів, що подавали свої заявки на Велику літню акторську школу у серпні. Серед 99 заявників до участі було обрано 20 акторів драматичного театру.

З огляду на такий запит, особливо серед актистів-вокалістів, керівництвом Спілки було прийнято рішення провести Інтенсив, який став своєрідним навчальним бонус-заходом.

Тренування під час Інтенсиву проводив Євген Лавренчук, головний режисер Одеського національного академічного театру опери і балету, педагог, продюсер, ректор Першої української школи театру і кіно.

Втретє Спілка співпрацює з Євгеном. На запрошення НСТДУ у липні 2020 він брав участь у першій резиденції ІІ Лабораторії драматургії НСТДУ як запрошений тренер. А влітку взяв на себе місію куратора Великої літньої школи НСТДУ в Одесі.

Серед вправ, які практикували учасники під керівництвом  тренера, були завдання на вивільнення енергії (так званого звіра), вправи, спрямовані на розкріпачення психофізичного апарату, сценічного мовлення і навіть співи.

«Вокал – це для вас важливо, але це лише засіб, це ваш інструмент. Головне для вас – це енергія, саме її сприймає глядач», – Євген Лавренчук.

Під час вручення сертифікатів учасникам Акторського інтенсивну Голова НСТДУ Богдан Струтинський наголосив:

«Головним завданням нашої команди є створити рух, який буде допомагати розвитку театру. І всі реалізовані нами проєкти –  тому підтвердження».

Учасники Інтенсиву були абсолютно згодні, адже за два дні навчання відчули це на собі.

Спілка висловлює щиру подяку всім службам Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва, де й відбувся Інтенсив НСТДУ, та особисто його директору-художньому керівнику Петру Качанову за підтримку, небайдужість і чудову атмосферу, що панувала в театрі протягом цих днів.

Далі буде!