Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
«Театрально-концертний Київ». Перезавантаження

Незабаром власну онлайн-версію представить одне із найвідоміших мистецьких видань – журнал «Театрально-концертний Київ».

Перша назва часопису, що веде свою історію з 1936 року, –  «Театральна декада».  Згодом журнал перейменували на «Театральний Київ». На початку 1970-х років він отримав назву «Театрально-концертний Київ». Журнал висвітлює мистецьке життя столиці, у полі зору його авторів – прем’єри і концерти, ювілеї і бенефіціанти, резонансні виставки та новинки кіно…

Засновники – Міністерство культури та Національна спілка театральних діячів України.

«Реформування державних та комунальних  ЗМІ, звісно ж,  торкнулося і нашого видання, – говорить головний редактор «Театрально-концертного Києва» Людмила Олтаржевська. – І оскільки для друкованої періодики, а особливо мистецького спрямування, часи нині не надто сприятливі,  ми вирішили всі сили спрямувати на створення веб-сайту «Театрально-концертний Київ». Проект підтримав Український культурний фонд, робота над наповненням  та запуском ресурсу www.tkk.media нині завершується, а повноцінно він запрацює вже з 1 грудня. Хоча я вірю, що незабаром часопис продовжить виходити і в друкованому форматі, такої  впевненості мені додала розмова із  головою НСТДУ Богданом Струтинським».