Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Щодо оздоровчого комплексу НСТДУ «Люстдорф» в м. Одеса

З часу обрання Головою НСТДУ Богдана Струтинського ним та командою Спілки ведеться системна робота щодо інвентаризації та захисту майна, підтримки структурних підрозділів та відділень НСТДУ.

Одним з таких підрозділів є Оздоровчий комплекс НСТДУ «Люстдорф», який заснований Спілкою на своїй власності, тобто власності всіх членів Спілки. Саме діяльності цього підприємства було присвячено чергові збори Ради Спілки, що відбулися 12 серпня.

Позиція членів Ради була одностайною – це майно Спілки, тому необхідно вжити вичерпних заходів для його збереження, розвитку та примноження. Присутні голови міжобласних відділень та інші члени Ради розглянули питання діяльності керівника підприємства Н. Маляренко, яка, порушуючи статут Спілки та очолюваного нею підприємства, намагалася відсторонити власника від участі у вирішенні долі та напрямку розвитку оздоровчого комплексу. Протягом кількох років вона відмовлялася надавати звіти про діяльність «Люстдорфа», чинила опір під час спроб представників власника потрапити на територію та провести ревізію.

Саме тому на засіданні Ради, що відбулося 19 червня 2019 року було прийняте рішення про проведення ревізії фінансово-господарської діяльності цього підприємства відповідно до Статуту НСТДУ та Статуту ОК НСТДУ «Люстдорф». На виконання цього рішення була сформована ревізійна комісія та відповідно виданий Наказ № 21-1-14 від 22.07.2019. Однак ревізійна комісія, прибувши на місце, так і не змогла розпочати свою діяльність. Більш з тим, підтвердилися побоювання щодо можливої втрати контролю над своїм підприємством та майном. Н. Маляренко представників НСТДУ зустріла вороже. У тій обстановці, яку вона створила для членів ревізійної комісії, здійснити повноцінну ревізію було не можливо. Лунали образи та погрози щодо застосування фізичної сили. Жодних пояснень щодо ситуації, що склалася, Н. Маляренко не надала.

Члени Ради, розглянувши доповідні записки членів ревізійної комісії та обговоривши вкрай неприпустиму ситуацію, яка склалася навколо оздоровчого комплексу, постановили:

– Відповідно до п.п. 6.1.; 6.2.2.; 6.2.5.; 6.2.14. Статуту НСТДУ та п.п. 10.6.; 10.7 Статуту Оздоровчого комплексу «Люстдорф» Національної спілки театральних діячів України звільнити Маляренко Наталю Іванівну з посади генерального директора «ОК «Люстдорф» НСТДУ» з 13.08.2019 на підставі пункту 5 частини першої статті 41 КЗпП України, здійснивши їй виплати на підставі статті 44 КЗпП України.

– Відповідно до п.п. 6.1.; 6.2.2.; 6.2.5.; 6.2.14. Статуту НСТДУ та п.10.7 Статуту Оздоровчого комплексу «Люстдорф» Національної спілки театральних діячів України призначити Нікітюк Ольгу Вячеславівну на посаду директора ОК «Люстдорф» НСТДУ з 14.08.2019 з подальшим підписанням строкового контракту у термін до 30 днів з моменту призначення.

– Відповідно до п.п. 6.1.; 6.2.1.; 6.2.2.; 6.2.5.; 6.2.14. Статуту НСТДУ та п. 10.5. Статуту Оздоровчого комплексу «Люстдорф» Національної спілки театральних діячів України внести зміни до Статуту ОК «Люстдорф» НСТДУ шляхом приведення його назви, відомостей ЄДР та норм у відповідність до вимог чинного законодавства, що потребує викладення в новій редакції.

– Відповідно до п.п. 6.1.; 6.2.1.; 6.2.2.; 6.2.5.; 6.2.14. Статуту НСТДУ та п. 10.5. Статуту ОК «Люстдорф» НСТДУ, затвердити нову редакцію Статуту Оздоровчого комплексу «Люстдорф» Національної спілки театральних діячів України.

– Відповідно до п.п. 8.2.1.; 8.2.3.; 8.2.4. Статуту НСТДУ уповноважити Голову Національної спілки театральних діячів України Струтинського Богдана Дмитровича підписати протягом 2-х днів з моменту прийняття Рішення Засновника та Статут Оздоровчого комплексу «Люстдорф» Національної спілки театральних діячів України.

– Уповноважити Нікітюк Ольгу Вячеславівну та Горяйнову Ауріку Олександнівну протягом трьох днів, з правом передоручення, на здійснення дій щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань України стосовно Оздоровчого комплексу «Люстдорф» Національної спілки театральних діячів України та привести назву, відомості ЄДР та норми Статуту у відповідність до чинного законодавства України.

– Контроль за виконанням рішення Ради НСТДУ покласти на Голову Національної спілки театральних діячів України Струтинського Б.Д.

– Протягом 2-х місяців з часу прийняття рішення провести незалежний аудит ОК «Люстдорф» НСТДУ, замовлений від імені НСТДУ.

«Люстдорф» має стати комфортним та затишним місцем відпочинку членів НСТДУ та залишитися у власності Спілки.