Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Допомога Будинку ветеранів сцени ім. Н. Ужвій!

До керівної команди НСТДУ долучилася Жураківська Олеся Вікторівна, заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра.

Олеся Жураківська вже давно опікується Будинком ветеранів сцени ім. Н. Ужвій і тому закономірно, що вона очолила напрям соціальної політики та контролю за роботою Будинку ветеранів сцени ім. Н. Ужвій.

Актриса зауважує:
«Чотири роки тому я почала допомагати єдиному в Україні (!) Будинку ветеранів сцени їм. Н.М. Ужвій. Побачивши стан цього закладу, я усвідомила, що за останні десятиріччя, намагаючись вижити, наша театральна спільнота, втратила здатність нести відповідальність, опікуватися знедоленими, незахищеними та безпомічними.
Я хочу звернути увагу своїх колег на цю проблему, хочу щоб усвідомлення необхідності бути милосердним, спонукало людей до вчинків. Вірю, що одного дня бажання ділитись, допомагати, створювати, досягати, стане природнім для кожного з нас. Лише нашими спільними зусиллями Будинок ветеранів сцени буде реконструйовано, і він перестане бути притулком, де літні люди доживають свій вік, а стане місцем спілкування різних поколінь, творчою і людською лабораторією, будинком, де зростатиме наша душа…».

Лише за останній час завдяки активності Олесі Жураківської було зібрано 73000 грн з 150000 для погашення боргу Будинку ветеранів сцени за опалення!!!

Зараз у Будинку ветеранів дуже холодно, а користуватись обігрівачами заборонено.
Долучайтеся!!!!
Номер карти Приват- банк: 4149 4978 4635 0231
Жураківська Олеся Вікторівна