Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Сезонні школи НСТДУ

Концепція

підготовки та проведення сезонних шкіл

при Національній спілці театральних  діячів України

 у 2017 році

 

У 2017 році Національною спілкою театральних діячів України заплановано підготовку та проведення низки  сезонних шкіл.

 

Проведення шкіл здійснюється з метою популяризації театрального мистецтва в Україні, виявлення та підтримки  молодих  талантів в театральній  сфері, розширення міжнародних зв’язків і обміну досвідом в різних театральних напрямках між мистецькими театральними школами України та інших країн, збереження кращих традицій і надбань української та міжнародної театральної школи.

 

 

Аудиторію сезонних шкіл складатимуть: студенти вищих мистецьких навчальних закладів, творча молодь, театральна спільнота, театральні менеджери, актори, режисери, директори театрів, особи, які цікавляться театральною сферою або в ній  працюють.

 

Перевага участі у сезонних школах надається членам Національної спілки театральних діячів України.

 

Під час навчання у сезонних школах розглядатимуться актуальні питання сучасної театральної сфери  України, вивчатимуться проблеми стратегічного менеджменту та маркетингових підходів в управлінні театром, відбуватимуться семінари та майстер-класи відомих режисерів, акторів, сценографів, критиків, драматургів, художників, успішних театральних менеджерів з різних країн  Європи.

 

Сезонні школи при Національній спілці театральних діячів України діють відповідно до Положення.

 

Кількість шкіл та їх тематика у кожному сезоні може змінюватись в залежності від потреб, запитів  та напрацьованих ідей творчої спільноти.

 

 

Національна  спілка  театральних  діячів України  започатковує проведення  сезонних шкіл                                              

                    Запрошуємо на навчання до

Зимової школи театрального менеджменту  при НСТД УКРАЇНИ

Дата та місце проведення:  22 лютого 2017 року,                                   

Київський академічний Молодий театр (вул. Прорізна, 17)

Слухачами школи можуть бути: студенти вищих мистецьких навчальних закладів, театральні менеджери, творча молодь, представники державних та недержавних театрів України, організатори театральних проектів, PR-менеджери, промоутери, зацікавлені особи у роботі театральної  сфери, всіх тих, хто працює з  глядацькою аудиторією.

Перевага участі у Школі надається членам Національної спілки театральних діячів України.

Тренери школи: успішні театральні менеджери, продюсери, керівники державних та недержавних  театрів, оператори реклами  з України та інших країн.

Під час навчання розглядатимуться питання управління театром, комерційні стосунки театру та операторів реклами з продажу квитків, спеціальні  моделі управління  театром у соціальних мережах, створення успішної гастрольної постановки, співпраця  з  європейськими фестивалями та театральними  установами, робота з державними та  недержавними фондами, розвиток та  збільшення  театральної аудиторії тощо.

Умови участі: участь у заході безкоштовна. Проїзд та  проживання учасників здійснюється за власний кошт. Кількість навчальних  місць  обмежена.

Останній термін подання заявок – 10 лютого 2017  року.

Для участі  у Зимовій школі театрального  менеджменту необхідно  заповнити анкету – заявку за  посиланням: https://goo.gl/forms/3kayGk5vpaAOjm1b2 або надіслати її на електронну пошту info@nstdu.com.ua, зазначивши в темі листа «Зимова школа театрального менеджменту».

Перелік учасників Зимової школи театрального менеджменту буде оголошено – 15 лютого 2017 року.

Куратор проекту: Олена Іщенко.
 

Семінар для завідувачів

літературними частинами театрів

 

2-3 березня 2017 року,

Київський національний академічний театр оперети

 

Під час семінару розглядатимуться актуальні теми театральної сфери, які будуть сформульовані на підставі пропозицій, надісланих Вами

в анкеті-заявці.

Також на Вас очікують цікаві дискусії, зокрема:

  • «Завліт сьогодні» за участю провідних мистецьких критиків та завлітів київських театрів – Олега Вергеліса, Ганни Веселовської, Анни Липківської, Ільїни Генсіцької-Семенцової, Олени Богомазової, Ірини Чужинової.
  • «Що таке театральний архів?» – за участю співробітників Музею театрального, музичного та кіномистецтва України і фахівця з електронного архівування.

 

Під час семінару представники культурних центрів іноземних представництв в Україні розкажуть про особливості роботи з сучасними зарубіжними авторами та  вирішення проблем, пов’язаних з авторським правом в європейських країнах.

 

Ви матимете змогу презентувати власний театр та поділитися своєю історією Успіху.

Також ми запропонуємо Вам переглянути та обговорити прем’єрні київські вистави.

 

Семінар ЗАВЛІТІВ спрямований на вирішення професійних проблем в театральній галузі,  обмін досвідом, нові знайомства, створення інноваційних проектів та цікаве СПІЛКУвання.

Для участі у семінарі буде відібрано лише 25 ЗАВЛІТІВ!!!

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

  • вища освіта;
  • стаж роботи в культурно-мистецькій сфері не менше 3-х років;
  • вік учасників обмежений до 60 років.

 

До заявки ОБОВ’ЯЗКОВО має бути надана рекомендація від міжобласного відділення НСТДУ (Перелік міжобласних відділень Ви можете знайти за посиланням https://docs.google.com/document/d/1vqlVcqLCwnI10ja64P5hNQeI_5HZLHC4MPPBIu6kwmM/edit?pli=1 ).

 

Для остаточного прийняття рішення щодо вашої участі у Семінарі необхідно буде подати відео-презентацію Вашого театру (тривалість не більше 5 –хвилин), у будь-якому зручному для вас форматі.

 

Умови участі: участь у заході безкоштовна. Проїзд учасників здійснюється за рахунок відряджуючої сторони. Проживання за рахунок приймаючої сторони.

 

Останній термін подання заявок – 12 лютого 2017 року; подача відео презентації –                 до 16 лютого.

 

Для участі у Семінарі для завідувачів літературними частинами театрів необхідно заповнити анкету  заявку за посиланням: https://goo.gl/forms/3PtaTHjJzl96cpmF3 або надіслати її на електронну пошту info@nstdu.com.ua, зазначивши в темі листа «ЗАВЛІТ».

 

Перелік учасників Семінару для завідувачів літературними частинами театрів буде оголошено – 19 лютого 2017 року.

Керівник проекту: Ганна Веселовська. Куратор проекту: Олена Іщенко.