Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
V-й Фестиваль «АМПЛУА»

Академія творчості «АМПЛУА» з 2012-го року активно сприяє розвитку мистецького руху в регіонах України і тому зарекомендувала себе як надійного партнера в реалізації міжрегіональних культурних ініціатив. За цей час реалізовано багато творчих ідей, зокрема засновано Фестиваль витончених мистецтв «АМПЛУА» та Фестиваль комедійного мистецтва «ГаШо». Вже організовано 8 цих кіно-театрально-літературних фестивалів. Достойний професійний рівень проведених фестивалів постійно привертає увагу преси, а також викликав довіру та отримав високу оцінку й підтримку НСТДУ, НСКУ, НСФХУ, Гільдії сценаристів України, Національного культурного Центру ім. Леся Курбаса, КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого та театрів різних регіонів країни.

Частина заходів проводилася на базі Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я», Києво-Могилянського театрального центру «Пасіка», Запорізького обласного музично-драматичного театру ім. В. Магара, Запорізького обласного театру юного глядача, Запорізького Муніципального театру «Vie» та майданчиках інших театрів і культурних центрів.

Цього року V-й Фестиваль «АМПЛУА» змінив формат і проводитиметься протягом всього року по різних регіонах. Розпочнеться він 20 жовтня у м. Запоріжжя. Після цього до нього приєднаються театри Києва та Березані з 28 жовтня. Звичайно, для проведення таких масштабних заходів дуже важлива підтримка.

Більше інформації можна завантажити тут: Програма_2017

Детально про діяльність – на сайті www.atamplua.com.ua.