Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Тренінг зі сценічної пластики НСТДУ 2021

Наприкінці січня НСТДУ оголосила про набір на перший офлайн-захід 2021, тим самим закликаючи виходити з онлайну. Ним став дводенний Тренінг зі сценічної пластики у Києві під керівництвом Олени Ряпулової, хореографині, акторки, викладачки сценічної пластики та фехтування Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури.

Участь у Тренінгу брали 16 учасників. Серед них, як новачки, що лише нещодавно долучилися до лав Спілки, так і ті, хто вже не вперше опановує нові практики під час навчальних проєктів #НСТДУ. Увага та долучення молоді до діяльності НСТДУ тішить, адже з кожним заходом тих, хто включається у СПІЛКУвання, стає дедалі більше!

А все завдяки популярності, якої набули Сезонні школи для усіх учасників театрального процесу, засновані 2017 року Головою НСТДУ Богданом Струтинським. За 4 роки проведено понад 15 шкіл та семінарів з різних напрямків театральної діяльності, а дипломи випускників отримали понад 1000 осіб.

25-26 лютого у Київській опері (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) тривали чергові знайомства та інтенсивна дводенна робота з власним тілом. Вправи для розвитку емоційності, виразності, швидкої реакції, робота над тілесними затисками… Професійний арсенал шістнадцятки акторів поповнився з десятком нових та корисних тренажів, опануванню яких вчила тренерка Олена Ряпулова. Їхня орієнтованість – на пластичніть, красу рухів та внутрішнє розкріпачення:

«Досягти зовнішньої досконалості допомагає звільнення зсередини. Пластика тіла починається з пластики душі. Емоції змушують тіло рухатися, реагуючи на відчуття зсередини».

Як зазвичай це буває по фіналу освітніх заходів НСТДУ, як в учасників, так і в організаторів виникає відчуття, наче ми провели разом не декілька днів, а, щонайменше, тиждень.

Спілка щиро дякує пані Олені, за її енергетику та віддачу. Чимало теплих слів подяки лунало від учасників: «Ми щасливі знайомству з Вами!». А це значить, що нам вдається знаходити і залучати найкращих коучів з різних куточків України.

Включайтеся у СПІЛКУвання! Наступні заходи НСТДУ вже у березні!