Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Резиденція для режисерів «Досвід майстра»

НСТДУ розпочинає низку режисерських резиденцій, в рамках яких режисери-початківці матимуть змогу пройти шлях постановки вистави (від застільного періоду до прем’єри) поряд із досвідченими майстрами.

Першою буде резиденція у Чернігові і її ментором ми запросили стати Андрія Бакірова – художнього керівника Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка.

Запрошуємо режисерів-початківців взяти участь у Резиденції для режисерів «Досвід майстра».

Термін проведення: 2 травня – жовтень 2023 р.

Місце проведення: Чернігів, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка.

Метою та основним завданням Резиденції є знайомство з авторськими методами роботи відомого українського режисера Андрія Бакірова, підвищення професійної майстерності режисерів-початківців.

В рамках резиденції передбачено:

–        Три п’ятиденні сесії у Чернігівському театрі ім. Т. Шевченка: початок роботи над постановкою (застільний період), вихід на сцену (робота у вигородках над розведенням сцен), передпрем’єрний та прем’єрний період;

–        Присутність на репетиціях, спостереження за роботою з акторами, співпраця з художником, спілкування з цехами театру, дотичними до випуску вистави;

–        Обговорення репетиційного процесу з режисером-постановником, особливостей інтерпретації тексту, музичного оформлення, звукової та світлової партитури вистави.

Ви зможете спостерігати за роботою Андрія Бакірова, взяти участь у репетиційному процесі, обговорювати методи, поставити тисячу запитань «чому?», «як?» і «для чого?». І головне – ви будете не тільки спостерігати за театром, а й театр за вами, і, можливо, резиденція стане вашим першим кроком на шляху до тривалої співпраці.

Андрій Бакіров – художній керівник Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, лавреат Державної премії ім. Леся Курбаса у 2018 році, заслужений артист України, постановник вистави «Вій. Докудрама» Наталі Ворожбит за мотивами повісті Миколи Гоголя (вистава-переможець Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» в номінації «За найкращу драматичну виставу»).

БУДЕ ВІДІБРАНО 3 УЧАСНИКА!

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

  • мистецька освіта або навчання у мистецькому закладі;
  • досвід практичної роботи (участь у постановках, театральних заходах, майстер–класах);
  • членство в НСТДУ обов’язкове.

Умови участі: участь у заході безкоштовна; проїзд та харчування учасників здійснюється за власний рахунок; проживання – за рахунок НСТДУ.

Початок роботи – 2 травня 2023 року!

Останній термін подання заявок – 25 квітня 2023 року (дедлайн – 18:00)

Для участі у РЕЗИДЕНЦІЇ необхідно заповнити анкету-заявку: https://forms.gle/pKouFKV95SDPBvcY7

Склад учасників буде оголошено 26 квітня 2023 року.

Контактна особа: Ольга Байбак (097-240-54-14)