Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
НСТДУ запрошує на Семінар «Сучасний танець і фізичний театр»

Національна спілка театральних діячів оголошує набір на

Семінар «Сучасний танець і фізичний театр»

для хореографів театральної сцени та режисерів

Дати: 9-10 березня 2022 року

Місце проведення: м. Київ

Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського (вул. Хрещатик, 50Б)

ДЛЯ КОГО: Запрошуємо балетмейстерів-постановників театральної сцени, а також режисерів, які цікавляться сучасним танцем, фізичним театром, театральним та перформативним мистецтвом.

ХТО ПРОВОДИТЬ: Віктор Рубан – хореограф-дослідник, режисер, перформер, педагог і тренер, експерт Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА». Є засновником і генеральним директором Ruban Production ITP, програмним директором та співзасновником міжнародної танцювальної платформи Impulse of  Transformation, програмним та художнім керівником міжнародної платформи мистецтв і досліджень на базі руху Kyivdanceresidency.

ЩО ГОТУЄМО: В основі семінару – перегляд та обговорення 5 відеоверсій робіт зарубіжних і українських хореографів. Протягом семінару вчитимемося дивитись ці твори не просто якось «по-іншому», а швидше навіть «по-різному», та обмінюватись тим, що бачимо. У такий спосіб вчитимемось відкривати для себе приховані, несподівані сенси та бачити різні шари художнього жесту на прикладі конкретних художніх творів. Також ви зможете доволі предметно зрозуміти, як трансформувалося поняття танцю і наскільки воно сьогодні далеке від звичних «ритмічних рухів тіла та стрибків під музику». Для учасників це також унікальна можливість дізнатися щось нове про мистецтво танцю від практика танцю, дізнатись, можливо, про те, що могло відбуватись за лаштунками твору, замислитись над чимось несподіваним для себе, а також познайомитись з колегами та обмінятися досвідом.

Ми запросимо 12 учасників!

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

  • мистецька освіта або навчання у мистецькому закладі;
  • досвід практичної роботи (участь у постановках, театральних  заходах, майстер-класах).

Умови участі: участь у заході безкоштовна; проїзд учасників здійснюється за власний рахунок; проживання та харчування (обіди) – за рахунок приймаючої сторони.

Останній термін подання заявок – 1 березня 2022 року (дедлайн – 18:00)

Для участі у Семінарі необхідно заповнити анкету-заявку: https://forms.gle/ZRVWmCe2yUoVFp2d9

Склад учасників буде оголошено після 3 березня 2022 року.

Контактна особа: Ольга Байбак (097-240-54-14)