Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Мистецтво не має віку: театр на Подолі в гостях у Будинку ветеранів сцени ім. Н. М. Ужвій

Наприкінці грудня Голова НСТДУ Богдан Струтинський традиційно відвідав Будинок ветеранів сцени ім. Н. М. Ужвій, єдиний в Україні геріатричний стаціонарний заклад медико-соціального обслуговування самотніх ветеранів сцени похилого віку в Пущі-Водиці, що підпорядкований НСТДУ. Вітаючи «ужвійців» зі святами, Голова Спілки поцікавився і їхніми потребами, зазначивши: «Зимовий час – найкращий для втілення мрій!».

А вже 15 січня було втілено одне з прохань – актори Київського академічного драматичного театру на Подолі завітали до Будинку ветеранів сцени та презентували уривок з вистави «Сильніше пристрасті, більше, ніж любов» за Антоном Чеховим (режисер-постановник – Віталій Малахов, народний артист України). Костюми, грим, реквізит, акторська гра з повною віддачею – все це не лишило байдужим жодного глядача.

Приємні враження від вистави завершилися теплим СПІЛКУванням між задіяними у виставі акторами (Романом Халаїмовим, Маргаритою Бахтіною, Анною Тамбовою, Артемом Мяусом) та ветеранами з побажанням міцного здоров’я на довгі роки життя.

Національна спілка театральних діячів України висловлює щиру подяку колективу Київського академічного драматичного театру на Подолі та особисто директору-художньому керівнику театру Віталію Малахову за співпрацю, розуміння та небайдуже серце.

Ветерани сцени, актори Київського академічного драматичного театру на Подолі, адміністрація Будинку ветеранів ім. Н. М. Ужвій та центральний апарат НСТДУ

Фото: Ірина Марконі