Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Футбол, передусім, творчий процес

Фото: Анатолій Федорців

                                          Команда-переможець

Ці слова Валерія Лобановського прикрашають вимпели, подаровані учасникам турніру командою Львівського національного академічного драматичного театру імені М. Заньковецької. А хто, як не люди театру, краще за всіх розуміють, яким нелегким і яким радісним може бути творчий процес. Як і футбольна гра.

4 червня 2018 року в Місті спорту, що в Гідропарку, відбувся черговий турнір Благодійного літнього кубку серед театральних команд України. Цього разу участь у турнірі взяли 11 команд: з 6-ти київських театрів (Театр Франка, Театр Лесі Українки, Національна оперета, ТЮГ на Липках, Театр на Подолі, Театр ляльок «Замок на горі»), а також Театр Заньковецької зі Львова, Театр Садовського з Вінниці, Театр Куліша з Херсона, Театр Саксаганського з Білої Церкви та збірна «Вільні актори».

Євген Нищук вітає учасників турніру

Після параду команд та виконання Гімну України турнір відкрив Міністр культури України Євген Нищук. Він привітав усіх учасників та висловив сподівання, що Театральна футбольна ліга буде розширюватися і до кола учасників обов’язково приєднаються команди зі сходу України.

Результати дружніх футбольних баталій були такими:
Золото – команда Київського національного академічного театру оперети.
Срібло – команда Херсонського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша.
Бронза – команда Київського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Панаса Саксаганського.

Команди зі Львова, Вінниці, Херсона дякували за теплий прийом та висловили сподівання, що Ліга обов’язково стане всеукраїнською. Тож, головна перемога – за гарним настроєм, продуктивним СПІЛКУванням, обміном думками, планами, позитивною енергією. А ще – за доброю справою. Адже, цього разу команди та їхні вболівальники зібрали біля 14 тисяч гривень, які благодійний фонд «Арт Поміч» передасть до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».