Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Формуймо електронну базу сценографів!

 

 

 Галерея сценографії, що діє у Львові, збирає інформацію про сценографів з метою створення єдиної електронної бази, в якій будуть представлені театральні художники та їхні роботи. Засновники Галереї прагнуть створити веб-простір для презентації сучасної сценографії, обміну досвідом між митцями, простір, в якому режисери зможуть ознайомлюватись із роботами колег-художників.

Запрошуємо практикуючих сценографів подати інформацію про себе і свої роботи для розміщення на сайті Галереї сценографії.

Для цього необхідно заповнити:

Анкета сценографа

Анкета-Word

(натисни, роздрукуй, заповни, або просто заповни в електронному варіанті)

До анкети прохання долучити підписані фото вистав/макетів/ескізів, розміром не менше 600 пікселів по ширині

Заповнену анкету та візуальні матеріали надсилайте на пошту: agov.info@gmail.com

Сайт галереї можна переглянути за посиланням: http://scenography.gallery/uk/

 

Довідка: Галерея сценографії створена у 2017 році в приміщенні Львівського академічного театру імені Лесі Українки. Ідея та концепція галереї належать Олегу Онещаку, актору Театру ім. Леся Курбаса, директору Громадської організації «Дитячого центру сучасного мистецтва «Агов».

У перших експозиціях Галереї сценографії було представлено роботи українських сценографів: легендарного Даниїла Лідера та сучасників – Володимира Карашевського, Олександра Білозуба, Ольги Туруті-Прасолової, Влодка Кауфмана, Богдана Поліщука, Володимира Стецьковича, Олексія Хорошка. На початку існування галереї засновники прагнуть представити найрізноманітніші зразки українського сценографічного мистецтва.

«Постать сценографа, як співтворця театрального мистецтва, часто залишається непоміченою, хоча художній простір, який він творить, є одним з визначальних елементів вистави, що часто диктує і формує концептуальне вирішення постановки й спосіб існування актора. Сценографія як така здатна творити театр простору, що діє автономно та наповнюється знаками і значеннями залежно від людини, яка її споглядає, або вступає у співдію. Тому для нас важливо звернути увагу на сценографа і сценографію, їхнє місце в театрі та діапазон можливостей» – зауважує Олег Онещак.