Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Cемінар завлітів – 2018!

СЕМІНАР ЗАВЛІТІВ – СЕМІНАР З ПИТАНЬ ПРОСУВАННЯ У СОЦМЕРЕЖАХ ТА КОПІРАЙТИНГУ ДЛЯ ЗАВЛІТІВ ТА PR-МЕНЕДЖЕРІВ зустрічатиме учасників в Інституті проблем сучасного мистецтва та у приміщенні «Нового українського театру», які є співорганізаторами заходу.

За традицією, захід розпочнеться з вітального слова голови НСТДУ, народного артиста України Богдана Струтинського та куратора проекту – відомого театрознавця, театрального критика та педагога – Ганни Веселовської.

Хедлайнер лекторію з просування у соцмережах – Наталія Барбір, бренд-менеджер, копірайтер студії маркетингу та дизайну MUST (м. Львів). Саме ця компанія розробила бренд Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА/GRA».
Наталка має філологічну освіту, 9 років працювала в журналістиці та редагуванні. Останні 7 років працює в рекламній сфері, створює тексти на сайти, слогани, неймінги для бізнесу. У 1 день занять на вас чекає лекція – «Де місце театру в соцмережах?», а у 2 день – «Театральний контент-менеджмент. Пишемо та рекламуємо».

Також під час заходу відбудеться круглий стіл з презентаціями сайтів та соціальних мереж київських театрів та інституцій.

Друга частина Семінару буде присвячена сучасній драматургії. Родзинкою нашого СПІЛКУвання стане знайомство з білоруським завлітом та драматургом Жанною Лашкевич (м. Мінськ, Білоруський республіканський театр юного глядача), яка презентує білоруську сучасну драматургію.

Представники Братинської Ради поділяться інформацією про сучасну британську драматургію.

У програмі також плануються бліц-презентації від українських драматургів і розповідь про актуальні тексти від відомого українського драматурга, режисера, сценаристки та кураторки Наталії Ворожбит, яка належить до напрямку «нова драма» в Україні.

А ще розмова про літературні конкурси із представниками конкурсу «Коронація слова» – Тетяною Логуш , Ганною Веселовською та Віталієм Кіно та режисерські читки.

З приємних бонусів – перегляд вистав у театрах Києва і багато позитивного спілкування!!! Чекаємо з нетерпінням!!!