Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Благодійній Бал Каштанів Inner Wheel Kyiv Ukraine

Сьогодні Голова НСТДУ Богдан Струтинський відвідав Благодійній Бал Каштанів Inner Wheel Kyiv Ukraine. Головним завданням цьогорічного балу був збір коштів для потреб Будинку ветеранів сцени ім. Н. Ужвій. Серед поважних гостей були присутні і самі ветерани сцени, які оплесками зустріли озвучену головою НСТДУ звістку про те, що цього року фінансування Будинку порівняно з минулим роком збільшено на 2 мільйони гривень.
Богдан Струтинський зазначив: «Людина приходить в театр, щоб залишатися людиною, а такі проекти апелюють до душі, роблять нас більш людяними, привертають увагу до потреб тих, кому потрібна допомога. За останній рік зусиллями Спілки чимало зроблено для того, щоб повернути посмішки на обличчя мешканців Будинку ветеранів сцени. Вони, нарешті, забули про той страх, в якому жили. Я радий, що до команди Спілки приєдналася Олеся Жураковська, яка стала керівником напряму соціальної політики, а для ветеранів сцени – справжньою матір’ю».
Піднесену атмосферу балу створювали і солісти-вокалісти Національного театру оперети: Галина Грегорчак, Валерія Туліс, Сергій Авдєєв, Олександр Чувпило та артисти оркестру. Бали від Inner Wheel Ukraine Kyiv стануть щорічними і будуть проводитись у Києві для об’єднання й спрямування спільних зусиль на розвиток культури суспільства та допомогу нужденним.
Дякуємо президенту Inner Wheel Kyiv Ukraine Катерині Юрченко та всім леді клубу за небайдужість! Попереду ще чимало спільних проектів.