Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Оздоровчий комплекс «Люстдорф»

Адреса: 65037, м. Одеса, Київський р-н, Чорноморка, вул. Жемчужна, 3
Телефон: +38 (096) 86 63 929 (прохання телефонувати з 10:00 до 19:00)                                      
E-mail: lustdorfnstdy@gmail.com
Директор: Брєєв Олександр Петрович

Сайт: http://lustdorf-odesa.com.ua/                                     Офіційна сторінка у Facebook

Заснований у 1964 р. в Одесі – курортній зоні  Люстдорфа, в 200 метрах від Чорного моря. Заснований як Будинок творчості української театральної громади.

Вдале розташування споруди в оточенні пишної багаторічної зелені та екзотичних дерев приваблює багатьох відпочиваючих з усіх регіонів України і країн ближнього зарубіжжя.

Місцезнаходження бази відпочинку дозволяє без проблем дістатися в центр Одеси як на громадському,так і на особистому транспорті. Територія охороняється, є стоянка та паркувальна зона.

Гості розміщуються в триповерховому корпусі у 2-місних і 3-місних однокімнатних та 4-місних двокімнатних номерах. Кожен номер має власну ванну кімнату (душ, туалет). В номерах є безлімітний Wi-Fi. Одноразово комплекс готовий прийняти до 150 осіб.

Будівля їдальні має 2 зали: світла і простора зала, в якій можна розмістити до 220 осіб, і зала меншою площею, де буде затишно гостям, що прибули невеликими групами. Відпочиваючі можуть замовити триразове комплексне харчування або окремо сніданок, обід чи вечерю за доступними цінами. Також з комфортом можна відпочити на відкритому повітрі, де є все необхідне, аби самостійно приготувати шашлик та інші страви на мангалі чи довірити цю справу нашим кухарям.

Пляж – всього в 200 м від комплексу знаходиться піщаний пляж. На відміну від пляжів Одеси це берег відкритого Чорного моря, а не акваторія Одеської затоки – ідеальне місце для купання, відпочинку з дітьми, плавання і занять водними видами спорту.