Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Альманах IV Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії “ГРА”

Національна спілка театральних діячів України презентує четвертий Альманах Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії “ГРА” (Great Real Art). На 204-ох сторінках зібрані відгуки експертів на вистави, що увійшли у лонгліст третьої ГРИ, інформація про фестиваль та експертну раду.

Богдан Струтинський, директор Фестивалю-Премії ГРА, Голова НСТДУ: “Оприлюднення цього видання альманаху було відтерміновано майже на півтора роки, адже у 2022 році через повномасштабну війну Фестиваль-Премія «ГРА» зробив вимушену паузу. Складно повертатися думками у 2021-ий, рік четвертої ГРИ, і не зважати на рік наступний, який став для всіх нас часом тяжких втрат, випробувань та прийняття складних рішень. Тоді, у 2021-му, через оголошений карантин ми змушені були провести фінал ГРИ в онлайн-форматі, і члени журі змогли переглянути тільки відеозаписи вистав. Під час фінальної церемонії ми вітали лавреатів і номінантів, сподівалися, що вже наступного року все обов’язково відбудеться наживо. Ніхто і не підозрював, якими важливими стануть ці створені для ГРИ відеоверсії у наступному році: кілька вистав-лавреатів були включені до програми українського павільйону Авіньйонського фестивалю, відеозаписи вистав переглядалися на заходах на підтримку України в багатьох містах світу”.

Almanah_GRA_2021

* Авторське право на видання належить Національній спілці театральних діячів України. Всі права захищені. Текст, зображення, графіка є об’єктами авторського права та інших прав інтелектуальної власності їхніх авторів. Ці об’єкти заборонено відтворювати, транслювати, копіювати для комерційного використання або розповсюдження, а також змінювати або публікувати без посилання на суб’єктів цього авторського права (авторів текстів та зображень).