Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Палівода Олена Миколаївна

Керівник напряму міжнародної діяльності

Біографічна довідка

У 1998 році О. Палівода закінчила Київський лінгвістичний університет (колишній Інститут іноземних мов), а у 2008 році здобула кваліфікацію ACIPR за програмою Інституту з підготовки сертифікованих спеціалістів у сфері PR Великобританії  (Chartered Institute of Public Relations).

Олена має більш ніж 15-річний досвід роботи в міжнародних проектах технічної допомоги в галузі культури, розвитку громадянського суспільства, підтримки малого бізнесу, енергетики, тощо. З 2005 по 2011 рр. на посаді Директора з розвитку у консалтинговій компанії «FGL Energy» займалася, зокрема, підтримкою проектів ЄС в Україні. З 2011 по 2015 рр. працювала  на посаді ключового експерта з питань комунікації в Бюро моніторингу грантових проектів та інституційного розвитку Програми ЄС «Культура» в шести країнах Східного Партнерства – Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні.

 

Пряма мова

“Міжнародна діяльність для Національної спілки театральних діячів України – важливий напрям. Той стан, в якому вона знаходилася досі, на жаль, не відповідає сучасним потребам і реаліям. Можу сказати одне –  роботи дуже багато, і вона вже активно ведеться. Підписаний договір про співпрацю із Молдовською спілкою театральних діячів.  Зараз ведемо активні пошуки зарубіжних партнерів”.

 

З повагою,

керівник напряму міжнародної діяльності НСТДУ – Олена Палівода