Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Лавка
Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки
4 Червня 2022, 16:00

Трагікомедія на одну дію.

Не така вже й легка річ – стосунки між чоловіком і жінкою. А навіть більше, хитросплетена! Начебто все зрозуміло, а поринеш глибше – відразу виникає безліч питань і сумнівів … Ілюзія за ілюзією! .. Очікують любов, гармонію та щастя, а отримують пекучу драму і довічні митарства. Але продовжують вірити і сподіватися, що питання  у «правильній людині» – треба «просто» перевиховати партнера, або знайти «того самого», єдиного, і тоді з’явиться – ЩАСТЯ !!! Щастя навіки …

На такі пошуки і вирушила героїня вистави, цікава жінка «бальзаківського віку». І знайшла … Його, єдиного! .. Ось тільки все між ними вже було. Така ж випадкова зустріч у парку, на лавці. Впізнавання-викриття-виправдання … Чим же може завершитися історія людей, котрі якось вже пізнали один одного, таких різних, чужих, схожих лише в одному – в пошуку щастя.

Незмінна тема людської самотності, втеча від себе, в надії сховатися за когось. Але чи можливо сховатися? І чи досягнеш цілі, якщо сам із собою не примирився і не домовився? Питання, питання, питання!..