Національна спілка театральних діячів України
Включайтесь у спілкування!
Учасники Літньої підсумкової школи НСТДУ

Вітаємо учасників Літньої підсумкової театральної школи НСТДУ:

АКТОРИ:

1. Агафонова Вікторія, м. Маріуполь, Донецький академічний обласний драматичний театр; 
2. Артеменко Сергій, м. Житомир, Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І. Кочерги;
3. Бухов Антон, м. Київ (актор, випуск КНУТКіТ ім. І. Карпенко-Карого 2015, майстерня – Д.М. Богомазова);
4. Валівоць Серафіма, м. Київ, КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого (актриса драматичного театру і кіно);
5. Владович Анна, м. Чернігів, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченко;
6. Дзядек Остап, м. Львів, Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки;
7. Заведія Олена, м. Житомир, Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І. Кочерги;
8. Костика Владислав, м. Одеса, Одеська театральна лабораторія «Театр на Чайній»;
9. Люба Христина, м. Київ, КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого (майстерня – Д. М. Богомазова);
10. Макаренко Іван, м. Одеса, випускник Одеського театрально-художнього училища (акторська майстерність). Студент КНУТКіТ ім. І.К. Карпенко-Карого (режисер драматичного театру);
11. Манастирський Олександр, м. Чернігів, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка;
12. Нестерова Алла, м. Одеса (м. Чорноморськ), Одеський обласний академічний російський драматичний театр;
13. Пльондер Артем, м. Київ, КНУКіМ (актор кіно);
14. Слободенюк Микита, м. Київ, КНУКіМ (актор кіно);
15. Собержанський Сергій, м. Запоріжжя, Запорізький обласний український музично-драматичний театр iм. В.Г. Магара;
16. Шенфельд Катерина, м. Київ, Київський академічний драматичний Театр на Подолі.

РЕЖИСЕРИ:

1. Бударіна Наталія, м. Київ, Києво-Могилянський театральний центр «Пасіка», режисер в «Tata art project»;
2. Фортус Олександр, м. Запоріжжя, Запорізький академічний обласний театр юного глядача (актор, режисер);
3. Ніколаєв Ігор, м. Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр (актор, режисер);
4. Губрій Тетяна, режисер театру “Золоті ворота” (м. Київ)

СЦЕНОГРАФИ:
1. Бабич Катерина, м. Київ, Київський академічний драматичний театр на Подолі;
2. Апель-Матвейчук Анна, м. Маріуполь, Донецький академічний обласний драматичний театр.

А також дякуємо всім, хто надіслав заявки! Чекаємо Вас на наступних наших подіях!
Включайтеся у СПІЛКУвання!!!