Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Родина НСТДУ щоденно росте!

Сьогодні у Білій Церкві у приміщенні Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського після вистави “Баба Пріся” П. Ар’є (реж.- Анатолій Зеленчук) відбулося урочисте вручення членських квитків НСТДУ.
До нашої спільчанської родини приєдналися нові творчі особистості. Звісно, прийом у Спілку відбувається постійно, але ідея вручати квитки святково при глядачеві належить саме Голові Київського міжобласного відділення НСТДУ, заслуженому працівнику культури України В’ячеславу Ускову.
Ця подія стала підтвердженням того, що НСТДУ – сьогодні впливова і потрібна театрам організація.
Від центрального апарату НСТДУ до заходу приєдналися керівник відділу інформаційного забезпечення та комунікацій – Лілія Бевзюк-Волошина та керівник інформаційного бюро – Юлія Макарова.

КМВ НСТДУ, дякуємо, що активно включаєтесь у СПІЛКУвання!

 

 

Голова НСТДУ, н.а. України Богдан Струтинський щиро вітає нових колег!!!

Національна спілка театральних діячів України засвідчує свою повагу колективу Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського.
Від усього колективу НСТДУ передаю найкращі вітання та побажання членам спілчанської родини та вітаю тих, хто саме сьогодні, у нелегкий час нашого становлення, поповнює ряди друзів та колег! Національна спілка театральних діячів України – це не окремий театр, і тим паче, не окремий митець, це завжди спільний рух, який неодмінно веде до розвитку та збагачення особистості. Разом ми зможемо досягнути будь-якої поставленої цілі та мети, здійснити всі наші мрії і підняти українське театральне мистецтво на вищий щабель.
Національна спілка театральних діячів України прагне впливати на всі сторони українського театрального процесу, а також підвищувати авторитет вітчизняного театру у світі. Бути членом НСТДУ – сьогодні корисно, престижно, і навіть модно.
Ми закликаємо всіх до відкритої комунікації – включайтеся у СПІЛКУвання!

З найкращими побажаннями успіхів та добра від усього нашого колективу!

З повагою
Голова НСТД України,
Народний артист України Б.Д.Струтинський