Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Театрально-музейний форум “Театр & Музей: взаємо-ДІЯ” 15-16 листопада 2018 р. / м. Київ

НСТДУ та Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької (Львів) за підтримки Українського культурного фонду проводить Міжнародний театрально-музейний форум «Театр & Музей: взаємо-ДІЯ».

Цим заходом Національна спілка театральних діячів України прагне долучитись до співпраці з музеями та сприяти налагодженню міжсекторального діалогу між музеями та театрами з урахуванням основних сучасних світових тенденцій розвитку музейної справи. Тож, до участі у форумі запрошуються представники театрів та музеїв України, зокрема театральних та меморіальних музеїв, присвячених особистостям, діяльність яких пов’язана з театром.

Взаємо-ДІЯ спрямована на обмін досвідом та заохочення учасників до пошуку шляхів подолання існуючих перешкод задля співпраці на основі спільних цінностей і фахових пріоритетів.

Форум відбудеться 15 та 16 листопада у Києві в приміщенні HUB 4.0 за адресою: Ярославський провулок, 1/3. Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/SzSmjhaDiYoL1quk1

Більше інформації: https://www.facebook.com/events/1753391428104838/