Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Міжнародний театральний фестиваль камерних вистав «AndriyivskyFest»

Київський академічний театр «Колесо» за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури КМДА започатковує новий фестиваль – Міжнародний театральний фестиваль камерних вистав «AndriyivskyFest». Організатори зазначають: «Ми віримо, що новий театральний фестиваль на одній з найпрекрасніших вулиць нашої столиці стане місцем концентрації театральної енергетики не тільки Києва, а й цілої Європи».

З 12 по 18 червня на сценах Київського академічного театру «Колесо» свої вистави покажуть театри 9 країн. І Міжнародний театральний фестиваль камерних вистав (театрів) AndriyivskyFest запрошує: глядачів на вистави, журналістів до інформаційного партнерства, спонсорів до співпраці.

Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/pg/AndriyivskyFest/

Єдина вистава, яка відбудеться за межами Театру «Колесо» – це вистава Тбіліського державного драматичного театру імені Сандро Ахметелі – «Колискова війні» О. Катамадзе. Показ вистави відбудеться за підтримки Національної спілки театральних діячів України  14 червня о 19.00 у Києво-Могилянському Театральному центрі «ПАСІКА» (вул. Іллінська, 9).

Спектакль заснований на документальному матеріалі і розповідає про відносини дітей до війни. Біженці, які тимчасово живуть в спортивному залі, відчувають ті емоції, якими жили в дитинстві. Дійові особи – жертви різних воєн, які тривають і донині. Актори передають світ побачений дітьми, які загинули під час війни.

Інформація про режисера:

Іраклій Гогія з 2014 року є художнім керівником Тбіліського державного драматичного театру імені Сандро Ахметелі. Він поставив понад 50 вистав у театрах Грузії, Естонії, України, Білорусії.

Іраклій Гогія є докторантом, досліджує тему: «Питання театральної освіти і методології». Є двократним переможцем національної премії Грузії «Кращий режисер року». Разом зі студентами різних країн, є одним з організаторів міжнародного проекту «Фестиваль світу».

Про театр:

У 1981 році у місті Тбілісі був заснований Драматичний театр імені Сандро Ахметелі.

Театр вирізняється сильною соціальною та мистецькою позицією. Колектив завоював любов і повагу глядачів. Актори театру задіяні в кіно, на ТБ і в міжнародних мистецьких проектах. Двоє акторів Театру імені С. Ахметелі в 2017 році удостоєні звання – «Зірка театру і кіно Грузії».

Тбіліський драматичний театр імені Сандро Ахметелі є одним з найбільш успішних та активних театрів на театральній карті міста. Художній керівник – режисер Іраклій Гогія орієнтований на створення міжнародної театральної продукції і на поліпшення художніх стандартів Театру імені С. Ахметелі. Театр не боїться сміливих експериментів і намагається в своєму репертуарі застосовувати різні принципи та методи сучасного театрального світу. Проявами цієї тенденції в театрі є постановки польських, естонських, українських, італійських, бразильських і грузинських режисерів.

Додаткова інформація за телефоном: 063-608-6816 (Максим)

Вхід вільний за попередньою реєстрацією –https://goo.gl/forms/p6E9GYRhPK3r0vVB2