Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Міжнародна школа вокального мистецтва «SINGING ART EUROPЕ»

 

Національна спілка театральних діячів України та Київський національний академічний театр оперети запрошують професійних співаків оперного жанру і студентів IV та V курсів вокальних факультетів вищих музичних навчальних закладів України взяти участь у Міжнародній школі вокального мистецтва «SINGING ART EUROPЕ» (віковий ценз учасників: від 24 до 45 років). Школа проводиться у рамках міжнародної конференції «Opera Europa», яка відбудеться в Києві з 18 по 20 травня 2017 року .

Проведення Школи здійснюється з метою популяризації традицій української академічної вокальної школи в європейському театральному просторі, розширення міжнародних зв’язків і обміну досвідом за напрямками оперного мистецтва.

До складу фахівців школи увійдуть як закордонні, так і вітчизняні діячі оперного мистецтва – диригенти, режисери, провідні викладачі та директори театрів.

 

 

Захід буде проводитися в 2 етапи:

–  1-й етап – Конкурсні прослуховування;

–  2-й етап – Освітня практична програма «Мистецька аудієнція».

Умови участі:

За результатами 1-го відбіркового туру (перегляду надісланих відеоматеріалів з виступами претендентів) журі визначить 40 учасників для конкурсних прослуховувань.

Учасники, яких буде обрано для Конкурсних прослуховувань, мають сплатити благодійний внесок у розмірі 550,00 грн. (п’ятсот п’ятдесят гривень) на рахунок Національної спілки театральних діячів України.

Більш детальна інформація є у Положенні про Міжнародну школу вокального мистецтва «SINGING ART EUROPE».

Заявки на участь приймаються до 7 травня 2017 року включно за посиланням: http://singing-art.eva-vocal.com

Положення

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

095 22 42 878

063 60 86 816

e-mail: singing.art.europa@gmail.com

Куратор проекту – Максим Козолуп