Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Лондонська Школа Фізичного Театру в Україні

Підвищення кваліфікації та Євроінтеграція

За підтримки Європейського культурного фонду і Тандем MitOst, Лондонська Школа Фізичного Театру і Дніпропетровське міжобласне відділення Національної спілки театральних діячів України розробляють навчально – мистецьку програму з метою створення єдиного творчого простору між ЄС і Україною.

Проект:

  1. 2 -тижневий інтенсивний курс з фахівцями з Британії для українських артистів
  2. Національний тур по 5 містах України з презентацією створеного проекту
  3. Запуск нової художньої мови на Євробаченні TV – в обговоренні!

Мета:

  1. Перша Українська школа фізичної театру
  2. Творча платформа співпраці і обміну між ЄС і Україною

Контекст:

У 2015 році Лондонська Школа Фізичного Театру брала участь в педагогічній програмі майстер-класів в університетах  і театрах чотирьох міст України (в т.ч. Київський національний університет театру кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого, Харківський національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського). Це дало змогу краще розуміти актуальний принцип роботи театрального простору України. Фізичний театр був великим відкриттям для українських театральних діячів.

Деталі проекту

У липні 2017 Тандем проведе два тижні інтенсивного курсу з підвищення кваліфікації для молодих артистів України з педагогами з Великобританії. На основі методів Фізичного Театру школи Ж.Лєкока, учасники отримають технічну підготовку, а також розроблять свої власні сцени-платформи. Національний тур “Physical Theatre” з презентацією проекту та однією з платформ буде проходити в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі. (Video Приклад цієї роботи)

 Соціальний вплив
Аспект співпраці в рамках фізичного театру зачіпає гуманні та демократичні цінності, в даний час так гостро необхідні як в Україні, в Європі, так і в світі. Mетод Mindfulness (усвідомленості) допоможе учасникам поглибити їх розуміння про це в процесі роботи, у виборі матеріалу і підтримувати контакт із глядачем.

Партнери

Німеччина: Європейський Фонд Культури

ТАНДЕМ- це міжнародна програма співпраці для культурних діячів і їх організацій. Програма підтримує розвиток партнерських відносин, які стосуються поточних соціальних проблем і можливостей. З моменту свого створення в 2011 році, Тандем підтримує довгострокові співпраці, розвиток знань і мережевих можливостей для більш ніж 250 менеджерів культури з більш ніж 100 міст в 35 країн Європи.

// www.culturalfoundation.eu
Великобританія: Лондонська Школа Фізичного Театру

Джерелом школи було педагогічне відділення Лондонської міжнародної компанії 2THEATRE. Багатогранні вистави фізичного театру, клоунади і робота з об’єктами, які були відзначені нагородою London Solo Festival, розширюють межі і стирають кордони. Торкаючись тем, які близькі кожній людині незалежно від культурної належності, 2theatre прагне створити театр, який звертається до людей в усьому світі.

// www.2theatre.com
2theatre було зараховано як дует клоунів в Cirque du Soleil, a Лондонська ШКОЛА ФІЗИЧНОГО ТЕАТРУ призначена партнером з навчання і кастингу артистів du  Soleil в Європі. Школа проводить тренінг з візуального театру в професійних трупах і театральних університетах Великобританії, Швеції, Іспанії, Індії та України.// www.physicaltheatreschool.com

Україна: Дніпропетровське міжобласне відділення Національної спілки театральних діячів України

Дніпропетровське міжобласне відділення НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ТЕАТРАЛЬНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНИ є національним творчим співтовариством, яке об’єднує співробітників театрів і театральні трупи для розвитку театрального мистецтва. Однією з цілей спілки є: просування культурного обміну; художнє співробітництво між різними національними і міжнародними організаціями.

ЦЕНТР МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ при ДМВ НСТДУ – відділ, створений, щоб об’єднати молодих артистів для розвитку театрального мистецтва на всіх рівнях і у всіх напрямках.