Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Літня підсумкова школа НСТДУ

26 – 29 серпня у м. Бучі відбудеться Літня підсумкова школа акторського, режисерського та сценографічного мистецтва НСТДУ.

Сезонні школи – це один з проектів, впроваджений головою НСТДУ Богданом Струтинським задля розвитку українського театру і стимулювання театрального руху. Сезонні школи проводяться у кожному сезоні і є освітнім проектом для молоді.
Модератор проекту – керівник напряму молодіжної політики та пошуково-експериментального театру НСТДУ, художній керівник Театру «Золоті ворота» Стас Жирков.

Цього разу до Бучі приїде 22 молодих учасника, серед яких 16 акторів, 4 режисера та 2 сценографа з усіх регіонів України.
ВПЕРШЕ ДЛЯ РЕЖИСЕРІВ ТА СЦЕНОГРАФІВ окрема спеціальна програма!!!

Учасники відвідають майстер-класи від провідних українських режисерів. Серед яких н. а. України Ростислав Держипільський, заступник голови НСТДУ, керівник напряму регіональної політики НСТДУ, генеральний директор-художній керівник Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І. Франка; Павло Ар’є, драматург та режисер, екс-художній керівник Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (сезон 2016 -2017 рр.); Андрій Білоус, заслужений діяч мистецтв України, художній керівник Київського академічного Молодого театру; Тамара Трунова  – режисерка, яка здійснює постановки у Театрі драми та комедії на Лівому березі Дніпра, у Національній опереті України, у Театрі «Золоті ворота» та ін.; Антон Овчінніков, хореограф та режисер, засновник фестивалю сучасного танцю «Точка перетину» та Міжнародного фестивалю сучасного танцювального театру ZelyonkaFest.
Для сценографів є особливий лектор – сценограф, сценарист, режисер театру і кіно Сергій Маслобойщиков, Лауреат Мистецької премії «Київ» ім. Івана Миколайчука (2017).
Також відбудеться майстер-клас від гостя з Франції – режисера та художнього керівника паризького театру «Future Noir» Жюля Одрі.

На учасників школи чекає багато самостійної роботи, психофізичних вправ та практичних завдань, тренажів, показів та обговорення самостійних робіт, багато цікавого СПІЛКУвання!!!