Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Концерт зірок світової опери «В Україну повернусь» за підтримки НСТДУ

23 червня на Софійській площі в Києві відбувся масштабний концерт “В Україну повернусь” за участю оперних зірок світового рівня. Всі вони – наші співвітчизники, які здобули визнання за кордоном і протягом багатьох років є окрасою найкращих оперних сцен світу.

Богдан Струтинський, Діана Попова та Анатолій Солов’яненко

Проект відбувся за підтримки Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації та Національної спілки театральних діячів України.

Перед початком свята музики з вітальним словом до всіх присутніх гостей звернулися Діана Попова, Директор департаменту культури КМДА, Богдан Струтинський, Голова НСТДУ, народний артист України, та Анатолій Солов’яненко, ініціатор проекту, головний режисер Національної опери України. Діана Попова підкреслила важливість проекту та висловила сподівання, що такі концерти стануть щорічними. Богдан Струтинський зазначив: «Птах завжди повертається до свого гнізда, і нам важливо це гніздо зберегти! Сьогоднішні виконавці – це посли миру, посли України у світі». Анатолій Солов’яненко подякував всім, хто прийшов, не зважаючи на погоду, і закликав приєднатися до виконавців у фінальній «Молитві»  Миколи Лисенка, помолившись за мир в Україні.

Мистецький захід подарував киянам унікальну можливість насолодитися прекрасними голосами світових зірок оперної сцени: Людмили Монастирської, Ольги Безсмертної, Олександра Цимбалюка, Зоряни Кушплер. Глядачі найпрестижніших театрів світу – «La Scala» (Італія), «Metropolitan opera» (США), «Королівського театру Ковент-Гарден» (Велика Британія), Віденської опери і багатьох інших – аплодують нашим артистам стоячи.

Незважаючи на негоду, музика має силу освітлювати і зігрівати – таку думку поділяли всі, хто завітав сьогодні на концерт. Виступи проходили у супроводі великого симфонічного оркестру Національної філармонії України. Програма складалася з найпопулярніших творів світової класики.

    Ольга Безсмертна, прима Віденської опери

  Зоряна Кушплер, солістка Віденської опери

               Олександр Цимбалюк, тенор Гамбурзької державної опери

Віримо, що ідею щодо впровадження проекту «В Україну повернусь» як щорічного дійства, аби кияни та гості столиці ще не раз могли насолодитися прекрасними голосами світових зірок оперної сцени, буде реалізовано. НСТДУ радо підтримує і буде продовжувати всіляко сприяти народженню аналогічних мистецьких проектів!