Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Будинок ветеранів сцени буде жити новим життям!

Сьогодні у Будинку ветеранів сцени імені Н. Ужвій відбулася запланована виїзна нарада за участі голови НСТДУ, н. а. України Богдана Струтинського та керівника напряму соціальної політики та контролю за роботою Будинку ветеранів сцени ім. Н. Ужвій, з. а. України Олесі Жураківської, всієї команди НСТДУ, а також директора Будинку ветеранів – Олександра Базарного та усіх ветеранів – мешканців Будинку.

Голова НСТДУ Богдан Струтинський представив команду НСТДУ ветеранам сцени, відбулося приємне спілкування та обмін інформацією. Зокрема обговорювалися актуальні питання існування та подальшого розвитку Будинку ветеранів сцени. Ветерани висловлювали свої побажання та пропозиції.

На сьогоднішній день завдяки соціальній роботі НСТДУ вже зібрано великі суми коштів, які дозволили покрити борги за опалення та гарячу воду. Долучаються багато театрів України – Національна оперета України, Київський академічний театр драми та комедії на Лівому березі Дніпра, Харківський національний театр опери та балету ім. М. Лисенко та ін.

До зустрічі приєдналися Київський обласний академічний музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського та Київське міжобласне відділення НСТДУ. На чолі з В’ячеславом Усковим, підприємці Білої Церкви і Київщини сьогодні порадували ветеранів сцени екологічно чистими продуктами.

Попереду в команди НСТДУ ще дуже багато роботи і ми прагнемо до відкритої комунікації та діалогу.

Приєднуйтесь! НСТДУ – це рух для всіх і для кожного!!!