Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Підтримка недержавного театрального сектору

                          

Національна спілка театральних діячів України, в цілях підтримки недержавного театрального сектору, профінансувала фільм про діяльність документального та соціального проекту «Театр Переселенця». https://www.facebook.com/pg/theatredisplacedpeople/ Фільм допоможе прорекламувати Театр Переселенця для більш широкої аудиторії і залучити глядача до перегляду цікавих і потрібних українському суспільству вистав.

За визначенням організаторів Театру Переселенця: «Метою проекту є, з одного боку, спроба через реальні історії з життя людей викрити величезну цифру 1300000 переселенців, які є в Європі найбільшою гуманітарною катастрофою з часів Другої світової війни. З іншого боку, саме театр є способом опрацювання травм і можливістю знаходження перспективи життя в новій реальності.

Паралельно, в театральній студії команди “Театр переселенця” здійснюється надання безкоштовної індивідуальної психологічної допомоги переселенцям, що звернулись».

Виробник фільму – СЦЕНА.UA – Інтернет-проект про нові і креативні проекти сучасного українського театру у Києві: відео, аудіо, текстові інтерв’ю та огляди. https://www.facebook.com/scene.ua

Режисер – Антоніна Бодріченко.

Перегляд фільму за посиланням: Театр Переселенця