Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Вергеліс Олег Анатолійович

Керівник напряму інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю

Біографічна довідка

О. Вергеліс закінчив Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, викладав у виші на кафедрі світової літератури. Доцент кафедри журналістики Інституту міжнародних відносин (НАУ).

Олег Вергеліс – театральний критик, публіцист, заслужений журналіст України, редактор відділу культури часопису «Дзеркало тижня. Україна», автор публікацій, переважно на теми театру, кіно та української культури; автор та ведучий циклів «Гравці» та «Головна роль» на Національному каналі «Культура»; автор книг, присвячених легендарним постатям театру; член Національного Шевченківського комітету, член Національної спілки журналістів України.

 

Пряма мова

“Як керівник напряму інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю, своєю найпершою роботою вважаю вибудувати горизонталь і вертикаль комунікації. Люди, які шукають інформацію про діяльність Спілки, мають знаходити її одразу, а не через тиждень.

Я прагну створити у рамках Спілки медіа-клуб. Щомісяця ми маємо обговорювати вистави і наше життя. В нас чудові молоді критики і  журналісти, які активно пишуть і залишаються у професії. Ці люди повинні бути серцем і нервами медіа-клубу. Також є бажання створити газету Спілки.

Дуже важливо, що відбувся запуск сайту Спілки, який став інформаційним джерелом НСТДУ”.

З повагою,

керівник напряму інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю НСТДУ  – Олег Вергеліс