Національна спілка театральних діячів України
Включайтесь у спілкування!
Фестиваль НСТДУ

                       Всеукраїнський фестиваль-премія

Засновниками Фестивалю-премії є НСТДУ та Міністерство культури України.

Мета Фестивалю-премії – пожвавити зв’язки між регіонами і столицею та зв’язки між різними інституціями, як державними так і недержавними, продемонструвати кращі здобутки вітчизняного театру в Україні і за кордоном.

Фестиваль визначатиме загальні номінації: «За кращу драматичну виставу», «За кращу виставу для дітей», «За кращу музичну виставу», «За кращу виставу в жанрі опери, оперети, мюзиклу», «За кращу хореографічну, пластичну, балетну виставу», «За кращу виставу камерної сцени»; індивідуальні номінації: «За кращу режисуру», «За музичне оформлення вистави», «За сценографію», «За кращу чоловічу роль», «За кращу жіночу роль»; спеціальні номінації: «За пошуково-експериментальну роботу».

Премія буде присуджуватися щорічно по закінченню театрального сезону.

Керівні органи Фестивалю-премії – дирекція та адміністративна команда.

Фестиваль-премія вже розпочав підготовчу роботу, результати якої будуть показані у 2018 році. У липні-серпні 2017 року театри подаватимуть заявки на участь. До вересня Експертна Рада відбиратиме та формуватиме списки претендентів. До кінця грудня 2017 року Рада перегляне відібрані вистави. Після чого буде сформовано афішу Фестивалю. За попередніми планами, Фестиваль має відбутися у березні 2018 року у Києві. Переможці Фестивалю отримають можливість зробити тур Україною і відвідати зарубіжні фестивалі. Таким чином кращі здобутки театру України демонструватимуть себе в Україні і за кордоном.