Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
РЕЗУЛЬТАТИ Іго ЕТАПУ відборів фестивалю-премії “ГРА”

На основі поданих заявок Експертною Радою сформовано
лонг-лист цьогорічного Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА». До нього увійшли 27 вистав:

За найкращу драматичну виставу:

  1. Закарпатський обласний угорський драматичний театр (м. Берегове) – «RH+»
  2. Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка – «Розбитий глек»
  3. Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії

ім. М. Щепкіна – «Лісова пісня»

  1. Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва – «Уявний хворий»
  2. Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка – «Вій. Докудрама»

 

За найкращу виставу камерної сцени:

  1. «Дикий театр» (м. Київ) – «Віталік»
  2. Дніпровський драматичний молодіжний театр «Віримо!» – «Однокласники»
  3. Київський академічний театр «Золоті ворота» – «Тату, ти мене любив?»
  4. Київський академічний театр на Печерську – «Онєгін»
  5. Український малий драматичний театр (м. Київ) – «Холодна м’ята»

 

За найкращу виставу для дітей:

  1. Дніпровський міський театр ляльок «Театр актора і ляльки» –

«Коза-Дереза»

  1. Київський академічний обласний музично-драматичний театр

ім. П. Саксаганського (м. Біла Церква) – «Король Лев»

  1. Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра – «Алі-Баба»
  2. Театр маріонеток (м. Київ) – «Про Коника-Стрибунця та Великий стрибок»
  3. Чернігівський обласний театр ляльок ім. О. Довженка –

«Ангелик, що загубив зірку»

 

За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу:

  1. ГО «Open Opera Ukraine» (м. Київ) – «Дідона та Еней»
  2. Дніпропетровський академічний театр опери та балету – «Любовний напій»
  3. Київський національний академічний театр оперети – «Ханума»
  4. Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької – «Коли цвіте папороть»
  5. Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії – «Біла ворона»

 

За найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу:

  1. Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» – «Спокушені спрагою»
  2. Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки – «Любов)»
  3. Мукачівський драматичний театр – «Deus ex machine»

 

За найкращу пошуково-експериментальну виставу:

  1. Івано-Франківський театр академічний обласний український музично-драматичний театр ім. І. Франка – «Гамлет»
  2. Київський національний академічний театр оперети / ГО «Театральна платформа» – «Під небом синім»
  3. Львівський академічний театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» – «Гамлет»
  4. Львівський муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «Слово і голос» – «Весілля»
  5. Одеський обласний театр ляльок – «Олеся. Містифікація»

 

Попереду ІІ етап на якому, після перегляду Експертною Радою наживо вистав з лонг-листа, буде сформовано шорт-лист з 12 вистав (по 2 в кожній з номінацій).

Ми вдячні всім театрам за участь та вітаємо учасників ІІго етапу!