Телефони для консультацій:

(044) 279-65-49
Національна спілка театральних діячів України / National Union of Theatre Artists of Ukraine
Включайтесь у спілкування!
Жіноча логіка
Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра
8 Листопада 2020, 19:00

Анатолій Крим – відомий український письменник, драматург, сценарист. Дебют в драматургії відбувся в 1974 р, коли на сцені Саратовського академічного драматичного театру пройшла прем’єра його драми «Довга дорога додому …». За сорокарічну роботу в драматургії написано більше десяти п’єс. А.Крим – лауреат багатьох літературних премій, чи не єдиний сучасний драматург, п’єси якого активно ставлять не тільки на Батьківщині і в ближньому зарубіжжі, а й в театрах заокеанських країн. Після вдалої постановки на сцені нашого театру п’єси «Дзвінок з минулого» (режисер В.Цивінскій), А.Крим довірив театру першопрочитання своєї нової комедії «Жіноча логіка».

Про виставу

Назва вистави незвичайно красномовно. Жіноча логіка – це тверда впевненість у тому, що будь-яку об’єктивну реальність можна подолати бажанням.

Жіноча логіка – це абсолютно незрозуміле, але надзвичайно привабливе якість, властиве кращої половини людства. Про жіночу логіку ходять незліченні анекдоти, афоризми, авторами яких є, звичайно ж, чоловіки … На їхню думку, відсутність будь-якої логіки і є «жіноча логіка». (Але ніяка логіка не допоможе чоловікові довести це жінці!)

Чоловіки із задоволенням жартують над незбагненною жіночою логікою, але в результаті, на практиці, виявляються беззбройні перед нею. Самотньому чоловікові ніколи і в голову не прийшло б шукати собі супутницю життя на кладовищі … А ось самотня жінка, героїня цієї історії, йде і знаходить. Та не одного, а відразу двох! В результаті їй чекає непростий вибір: з ким із них пов’язати свою долю. Але скільки голова не думай, а серце все одно змусить зробити по-своєму! У цьому і полягає феномен жіночої логіки – спонтанної, можливо, безглуздою, незгідної, але незаперечною. Там де безсилий розум – перемагає жіноча логіка! У цьому глядачі вистави зможуть переконатися самі.